drevenice-vystavba-kontakt

Vyrobíme a postavíme vám drevenú stavbu alebo zabezpečíme akékoľvek tesárske práce.

Projekcia stavieb

 

Projekčné služby:

Ponúkame architektonický návrh, vizualizácie a vypracovanie výkresovej dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu podľa individuálnych požiadaviek stavebníka.


Kontakt:


Telefón:
0905 515117
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Apartmánový dom

apart dom mŠpeciálne navrhnutý zrubový dom, vhodný najmä na firemnú rekreáciu. V prízemí je umiestnená spoločenská miestnosť, wellness, technické zázemie a 1 apartmán s bezbariérovým vstupom. Na poschodí sú z vonkajšej pavlače samostatne prístupné ďalšie 2 priestranné apartmány a 2 dvojposteľové izby. Apartmánový dom ponúka ubytovanie až pre 20 osôb.

Čítať ďalej...

Drevenica 7x11 m

drevenica 7x11 mVäčší, pohodlný a priestranný rodinný alebo rekreačný dom, so 4 izbami, kuchyňou a veľkou jedálňou. V dome sa dajú umiestniť až 3 kúpelne, z tohto dôvodu je dom mimoriadne vhodný na prenájom ako i trvalé bývanie pre väčšiu rodinu.

Čítať ďalej...

Drevenica 5x9 m

drevenica 5x9 mMalý, útulný a praktický rodinný alebo rekreačný domček, s 3 izbami a kuchyňou. Kúpelňa umiestnená v prízemi, s možnosťou druhej aj na poschodí. Orientácia terasy variabilne. Ideálny aj ako chata na prenájom.

Čítať ďalej...